-->
EKO-CAR
Ul. Przemysłowa 21
44-337Jastrzębie Zdrójwoj. śląskie

cng@poczta.onet.pl

Napisz do nas e-maila

32 471 91 37 , 512 006 126         

Masz jakieś pytanie? Zadzwoń
 • instalacja gazowa VI generacji
 • instalacje lpg i nitro nx
 • oszczędność bez straty mocy

Stag qnext plus

Zaawansowana technologia w kompaktowej obudowie.

Q-generation to najnowsza grupa sterowników (QBOX, QNEXT, QMAX) stworzona przez najbardziej doświadczonych konstruktorów marki STAG. Wszystkie sterowniki łączy ta sama funkcjonalność, a różni sposób montażu i mocy silnika, do których są dedykowane.

Q-generation jest odpowiedzią na potrzeby motoryzacji i montażystów, daje szerokie spektrum rozwiązań technologicznych jak i sprzętowych. Teraz montażysta może sam dokonać wyboru o sposobie montażu QBOX czy QNEXT, a właściciele „dużych” aut  z mocnymi silnikami mogą liczyć na sprawdzone technologie i wysokie osiągi czyli na QMAX.

Sterowniki przeznaczone są  do  pojazdów z 4-cylindrowymi silnikamiz pośrednim wtryskiem paliwa.


Zalety QBOX PLUS/QNEXT PLUS:

 • autoadaptacja OBD,
 • nowatorska autoadaptacja ISA3,
 • obsługa interfejsów CAN oraz K-LINE zgodne z OBD2/EOBD,
 • rozbudowana opcja czytnika OBD z autokasownikiem błędów,
 • nakładanie paliw w momencie przełączenia,
 • złącze kątowe (QBOX PLUS) lub złącze proste (QNEXT PLUS).
   

Dedykowany do automotive

Procesor zaprojektowany i wyprodukowany tylko do użytku w samochodach, o doskonałych cechach użytkowych.

Innowacyjny system autoadaptacji ISA3

ISA3 to nowatorskie podejście do autoadaptacji, która dokonywana jest po rzeczywistych czasach wtrysku benzyny z wykorzystaniem niektórych parametrów OBD. ISA3 to:

 • dedykowana mapa korekcji niezależna od korekcji obrotów względem czasów wtrysku,
 • precyzyjne zbieranie wzorcowej mapy czasów wtrysku benzyny, z uwzględnieniem temperatury silnika,
 • rozpoznawanie trybów  zamkniętej i otwartej pętli w rzeczywistym czasie,
 • podgląd sygnału sondy lambda z OBD samochodu.
   

Autoadaptacja OBD

Autoadaptacja OBD zapewnia wtrysk gazu precyzyjnie dobierany do warunków pracy i obciążenia silnika. Na skład mieszanki wpływa nie tylko informacja o czasie wtrysku benzyny, lecz także jest ona modyfikowana według bieżących korekcji sterownika benzynowego.

Automatyczny kasownik błędów OBD

Automatyczny kasownik błędów OBD umożliwia samoczynne usuwanie wybranych usterek OBD, bez konieczności podłączania urządzeń zewnętrznych.

Wbudowany emulator poziomu paliwa

Stag 200 go fast

Preferowany do dla osób, które szukają taniego razwiązania,stosowane w prostszych samochodach.

Ideą przewodnią sterownika jest intuicyjny system z dużym naciskiem na szybkość i łatwość montażu, gdzie ilość wbudowanych funkcji w zupełności odpowiada do obsługi większości samochodów. Uniwersalność sterownika podkreśla również ilość grup samochodów do których jest skierowany, czyli: sekwencja, pół­sekwencja, ful grupa.

Stag 4 Q ­box basic

System sekwencyjnego wtrysku gazu STAG­4 Q­BOX BASIC jest pierwszym z rodziny nowej generacji sterowników produkowanych przez AC SA. Przeznaczony jest do pojazdów z 4­cylindrowym silnikiem z pośrednim wtryskiem benzyny.
Konstrukcja urządzenia oparta jest na nowoczesnym, wysoce wydajnym 32­bitowym mikroprocesorze, umożliwiającym bardzo precyzyjne sterowanie dawką gazu, szybką reakcję na zmieniające się warunki pracy silnika i pomiar czasów wtrysku benzyny.

VI generacji dla wtrysku bezpośredniego

LPdi – Liquid Propane Direct InjectionLPdi to najbardziej zaawansowany na świecie system LPG, skonstruowany specjalnie dla silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Vialle jest pierwszą firmą, która osiągnęła pełny sukces opracowując niezawodną technologię wtrysku gazu w fazie ciekłej poprzez oryginalne wtryskiwacze benzynowe. Rozwiązanie to pozwoliło zachować parametry pracy i wydajność silnika. System LPdi używa większości oryginalnych wysokociśnieniowych komponentów paliwa – wszystkie te elementy uzyskały certyfikat zgodności z rozporządzeniem EC 67-R01. W porównaniu z innymi rozwiązaniami wtrysku bezpośredniego czas amortyzacji systemu LPdi jest znacznie krótszy, gdyż jest on jedyną instalacją, w której silnik w całym zakresie swojej pracy zasilany jest gazem.Kluczowym elementem systemu LPdi jest opatentowany Rozdzielacz Paliwa FSU (Fuel Selector Unit), który pozwala na płynne przejścia pomiędzy benzyną a gazem. Kieruje on wybrane paliwo do oryginalnej pompy wysokociśnieniowej silnika, gdzie przed wtryskiem do cylindrów zostaje ono sprężone powyżej 100 bar. Wyjątkową cechą systemu LPdi jest rozruch samochodu bezpośrednio na gazie. W każdym momencie możemy wybrać dowolny rodzaj paliwa, LPG lub benzynę.

Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie system do zasilania pojazdów gazem dostępny na rynku. System LPdi działa na zasadzie wtrysku benzyny gdzie paliwo jest wtryskiwane bezpośrednio do komory spalania. Dzięki temu kultura pracy (parametry) silnika i właściwości jezdne pojazdu zasilanego gazem zostały zachowane bez zmian.


Sercem instalacji VIALLE LPdi jest chroniony patentem moduł FSU (*moduł zmiany paliwa), który pozwala na płynne zmiany zasilania pomiędzy gazem a benzyną. Moduł ten kieruje wybrane paliwo do pompy wysokiego ciśnienia w silniku, która z kolei powoduje wzrost ciśnienia paliwa do ponad 100 bar tuż przed wprowadzeniem paliwa do komory spalania. Wyjątkowym rozwiązaniem w systemie VIALLE LPdi jest fakt, że rozruch auta następuje również na gazie. W każdej chwili kierowca ma oczywiście możliwość wyboru paliwa naciskając przycisk zamontowany w kabinie. Silniki z wtryskiem bezpośrednim paliwa są stosowane przez większość producentów takich jak: Audi, VW, Skoda, Seat, Kia, Hyundai, BMW, Ford, Peugeot, Mercedes, Fiat, Toyota. Instalacja gazowa VIALLE LPdi pozwala na wykorzystanie oryginalnych cześci związanych z wtryskiem bezpośrednim zamontowanych fabrycznie w aucie w celu zasilania pojazdu gazem w fazie ciekłej. Ingerencja związana z montażem tej instalacji gazowej jest zatem minimalna. Wykorzystuje się w tym celu m.in.: pompę wysokiego ciśnienia, wtryskiwacze benzynowe, czujniki ciśnienia.


Wszystkie podzespoły są przetestowane i certyfikowane zgodnie z normą EC67-R01.   

NALEŻY PAMIĘTAĆ, ŻE JEST TO INSTALACJA GAZOWA ŚCIŚLE DEDYKOWANA- dostępna jest ona tylko do niektórych modeli aut z listy aplikacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani montażem - zapraszamy na naszą strone główną tam można sprawdzić dostępność.
1) Jeśli auto znajduje się na naszej liście - chętnie doradzimy autoryzowany, sprawdzony zakład montażu. Cena montażu: 8 500 - 10 000 PLN brutto (w zależności od pojemności auta, wielkości zbiornika, itp.). Szczegóły w autoryzowanym zakładzie montażu.
2) Jeśli auta nie ma na naszej liście aplikacji oznacza to że NIE MOŻNA zamontować tej instalacji gazowej do danego auta. Nie orientujemy się kiedy poszczególne aplikacje będą dostępne. Prosimy sprawdzać cyklicznie (raz w miesiącu) listę aplikacji.

nasi partnerzy

iPKO 63 1020 2472 0000 6702 0157 0514


Projekt i wykonanie Pozycjoner.net

Copyright 2014 by eko-car. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Klauzula informacyjna