EKO-CAR
Ul. Przemysłowa 21
44-337Jastrzębie Zdrójwoj. śląskie

cng@poczta.onet.pl

Napisz do nas e-maila

32 471 91 37 , 512 006 126         

Masz jakieś pytanie? Zadzwoń
  • instalacja gazowa VI generacji
  • instalacje lpg i nitro nx
  • oszczędność bez straty mocy

Instalacje gazowe

Nasza oferta w zakresie AUTOGAZ obejmuje:   

- Montaż najlepszych, dobranych dla danego pojazdu, instalacji AUTOGAZ dostępnych na rynku.
- Serwis gwarancyjny.
- Serwis pogwarancyjny.
- Dostrajanie parametrów pracy instalacji AUTOGAZ z użyciem hamowni podwoziowej firmy V-TECH oraz nowoczesnego analizatora spalin firmy MAHA.
- Bieżące naprawy serwisowe.
- Naprawy i usuwanie usterek po "garażowych fachowcach".

Dlaczego u nas? EKO-CAR to jedna z najstarszych, na rynku polskim, firm zajmujących się przystosowaniem samochodów napędzanych silnikami benzynowymi do zasilania paliwem alternatywnym, jakim jest AUTOGAZ. Firma szczyci się wieloletnim doświadczeniem, nowoczesnym zapleczem technologicznym a przede wszystkim pasją w dążeniu do najwyższego zadowolenia klientów.

EKO-CAR istnieje od 1992 roku i od tego czasu z naszego warsztatu wyjechały setki ekologicznych i oszczędnych samochodów zasilanych gazem należących do ludzi nie tylko z całej Polski, ale i takich krajów jak Niemcy, Czechy, Luksemburg a nawet Holandia. W ostatnich latach to właśnie niemieccy kierowcy zaczęli szukać oszczędności jakie daje im AUTOGAZ. W roku 2004, co trzeci samochód w naszym warsztacie,przystosowywany do zasilania gazem, należał do obywateli Niemiec.

Nasza Firma zdobyła uznanie i zaufanie setek klientów a samochody nam powierzone to często auta z najwyższej półki. Niejednokrotnie mieliśmy okazje montować AUTOGAZ w samochodach fabrycznie nowych. "Jeżdżę luksusowym autem, choć dla mojego portfela
to auto klasy economic."

Właściciel Audi A8 (Niemcy)

Instalacje NX

Nitro - to potoczna nazwa systemu dostarczającego do silnika mieszankę podtlenku azotu i benzyny, system ten prawidlowo zastosowany umozliwia prawie dowolny wzrost mocy silnika.Wtrysk podtlenku azotu jest jednym z łatwiejszych sposobów podniesienia mocy silnika. Nawet najprostsze systemy (uruchamiane ręcznie poprzez naciśnięcie guzika) pozwalają znacząco zwiekszyć moc pojazdu, a zaawansowane systemy wyposażone w w progresywne sterowniki wtrysku pozwalają bez problemów kontrolować przyrost mocy w zalężności np od obrotów silnika czy aktualnego biegu.

Jak dziala NITRO?Moc bierze się z efektywnie spalonego paliwa, aby móc spalić więcej paliwa, musimy dostarczyć więcej tlenu do cylindra. Można użyc porównania, że nitro to "chemiczne turbo" - Sprężarka zwiększa ciśnienie w kolektorze dolotowym, automatycznie zwiększając gęstość powietrza czyli ilość tlenu w jednostce objętości, podtlenek azotu pod wpływem wysokiej temperatury w cylindrze rozpada się na tlen (potrzebny do spalenia dodatkowej ilości paliwa) oraz azot (który łagodzi przebieg spalania - zapobiega spalaniu stukowemu). Dodatkową zaletą jest schładzanie powietrza w dolocie - podtlenek jest wtryskiwany w stanie ciekłym, podczas zmiany stanu skupienia na lotny pobiera on duże ilości ciepła z otoczenia, powodując znaczne obniżenie temperatury swieżego ładunku co w efekcie oznacza lepsze napełnianie cylindrów.


Dla kogo jest system nitro?Dla wszystkich, którzy chcą znacząco, a możliwe bezinwazyjnie i relatywnie tanio podnieść moc swojego samochodu. Nie jest to najlepsze rozwiązanie do wyścigów długodystansowych czy innych rozwiązań permanentnie wykorzystujących dużą moc.
Gdzie można zatankować nitro?Wiele firm zajmujących się tuningiem posiada stację tankowania butli podtlenkiem, my oczywiście zaliczamy się do grona tych firm.

Hamownia podwoziowa

Jako pierwszy warsztat w Polsce posiadamy hamownię podwoziową firmy V-TECH.

To wysokiej klasy urządzenie służy do pomiarów mocy i momentu obrotowego w samochodach oraz do symulacji jazdy.Dzieki możliwościom tego urządzenia jesteśmy w stanie kontrolować na bieżąco wszelkie poprawki tuningowe i chiptuningu w samochodach.

Co najważniejsze - hamownia służy do precyzyjnego programowania każdej instalacji LPG w samochodach - co nie jest możliwe za pomocą autoadaptacji.

Umożliwiamy również pojedyńcze pomiary mocy na hamowni dla wszyskich zainteresowanych klientów po bardzo atrakcyjnych cenach. Wysoka dokładność i powtarzalność pomiarów gwarantuje rzeczywiste wyniki.

Serwis samochodowy

KO-CAR to nie tylko autogaz lub tuning to także profesjonalny SERWIS, którego cechą jest dokładna diagnoza usterki i kompetentne jej usunięcie.
AnalizatorOferujemy, możliwość sprawdzenia i zdiagnozowania samochodów nie tylko zasilanych gazem.

Posiadamy urządzenia diagnostyczne pozwalające nam na nieograniczoną kontrolę warunków pracy samochodów każdej marki i typu silnika.
W ramach SERWISU oferujemy:   

- Diagnostykę komputerową samochodów wszystkich marek.
- Usuwanie błędów centrali sterującej (check engine) i przyczyn ich pojawienia się.
- Weryfikację osiągów silnika z podanymi fabrycznie, a przy tym kontrolę stanu silnika, na hamowni podwoziowej.
- Analizę spalin na biegu jałowym jak i pod obciążeniem, podczas ruchu pojazdu na hamowni.
- Wymianę oleju i filtrów.
- Diagnostykę i wymianę sond Lambda.
- Naprawa układów zawieszenia.
- Wymianę tarcz i klocków hamulcowych

Cennik

nasi partnerzy

iPKO 63 1020 2472 0000 6702 0157 0514


Projekt i wykonanie Pozycjoner.net

Copyright 2014 by eko-car. Wszelkie prawa zastrzeżone.