-->
EKO-CAR
Ul. Przemysłowa 21
44-337Jastrzębie Zdrójwoj. śląskie

cng@poczta.onet.pl

Napisz do nas e-maila

32 471 91 37 , 512 006 126         

Masz jakieś pytanie? Zadzwoń
  • instalacja gazowa VI generacji
  • instalacje lpg i nitro nx
  • oszczędność bez straty mocy

O firmie

EKO-CAR to jedna z najstarszych, na rynku polskim, firm zajmujących się przystosowaniem samochodów napędzanych silnikami benzynowymi do zasilania paliwem alternatywnym, jakim jest AUTOGAZ. Firma szczyci się wieloletnim doświadczeniem, nowoczesnym zapleczem technologicznym a przede wszystkim pasją w dążeniu do najwyższego zadowolenia klientów.

EKO-CAR istnieje od 1992 roku i od tego czasu z naszego warsztatu wyjechały setki ekologicznych i oszczędnych samochodów zasilanych gazem należących do ludzi nie tylko z całej Polski, ale i takich krajów jak Niemcy, Czechy, Luksemburg a nawet Holandia. W ostatnich latach to właśnie niemieccy kierowcy zaczęli szukać oszczędności jakie daje im AUTOGAZ.W roku 2004, co trzeci samochód w naszym warsztacie,przystosowywany do zasilania gazem, należał do obywateli Niemiec.

Nasza Firma zdobyła uznanie i zaufanie setek klientów a samochody nam powierzone to często auta z najwyższej półki. Niejednokrotnie mieliśmy okazje montować AUTOGAZ w samochodach fabrycznie nowych.

"Jeżdżę luksusowym autem, choć dla mojego portfela  to auto klasy economic."
Właściciel Audi A8 (Niemcy)

Wyposażeni w nowoczesne urządzenia diagnostyczne i pomiarowe oraz bogate doświadczenie zdobyte w branży AUTOGAZ, rozwijając nasze pasje i zamiłowanie do samochodów stworzyliśmy projekt:POWER GASProjekt którego głównym założeniem jest tuning i chiptuning samochodów napędzanych silnikami benzynowymi, benzynowymi zasilanych gazem oraz silnikami Diesla.

nasi partnerzy

iPKO 63 1020 2472 0000 6702 0157 0514


Projekt i wykonanie Pozycjoner.net

Copyright 2014 by eko-car. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Klauzula informacyjna