32 471 91 37, 512 006 126
Masz jakieś pytanie? Zadzwoń      

Hamownia podwoziowa

Jednym z funkcjonalnych rozwiązań stosowanych przez profesjonalne warsztaty samochodowe, jest hamownia podwoziowa. Dzięki niej, możliwe jest zweryfikowanie poszczególnych parametrów silnika, a także skontrolowanie stanu pojazdu po modyfikacjach wykonanych w obrębie pojazdu, takich jak m.in. założenie instalacji LPG czy tuningowanie.

Poza kontrolą wprowadzanych zmian, hamownia pojazdowa ma na celu sprawdzenie funkcjonowania silnika oraz określenie jego mocy i momentu obrotowego. Umożliwia ona także weryfikację składu spalin i ich temperaturę, która powinna mieć miejsce szczególnie po zakładaniu chiptuningu. Nowoczesna hamownia pojazdowa dostępna w naszym serwisie, pozwala na dokładne programowanie instalacji LPG, w celu zwiększenia jakości i komfortu jazdy.

Tego typu urządzenie zapewniają wysoką dokładność pomiarów, oraz ich powtarzalność, dzięki czemu możliwe jest otrzymanie rzetelnych wyników.

Wszystkich Klientów zainteresowanych współpracą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

nasi partnerzy

iPKO 63 1020 2472 0000 6702 0157 0514

Projekt i wykonanie Pozycjoner.net

Copyright 2014 by eko-car. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ul. Przemysłowa 21
44-337 Jastrzębie Zdrój woj. śląskie

Skrzynka cng@poczta.onet.pl

Napisz do nas e-maila
Strona ta używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej