32 471 91 37, 512 006 126
Masz jakieś pytanie? Zadzwoń      
  • instalacja gazowa VI generacji
  • instalacje lpg i nitro nx
  • oszczędność bez straty mocy

Cennik

Ceny instalacji ustalane są indywidualnie w zależności od typu oraz rodzaju samochodu i instalacji gazowej.

Wszelkie informacje na temat cen instalacji udzielane są telefonicznie -pod numerem 512006126 lub meilowo cng@poczta.onet.pl

Montujemy instalacje do nowych samochodów bez utraty gwarancji

Serwis samochodowy

KO-CAR to nie tylko autogaz lub tuning to także profesjonalny SERWIS, którego cechą jest dokładna diagnoza usterki i kompetentne jej usunięcie.
AnalizatorOferujemy, możliwość sprawdzenia i zdiagnozowania samochodów nie tylko zasilanych gazem.

Posiadamy urządzenia diagnostyczne pozwalające nam na nieograniczoną kontrolę warunków pracy samochodów każdej marki i typu silnika.
W ramach SERWISU oferujemy:   

- Diagnostykę komputerową samochodów wszystkich marek.
- Usuwanie błędów centrali sterującej (check engine) i przyczyn ich pojawienia się.
- Weryfikację osiągów silnika z podanymi fabrycznie, a przy tym kontrolę stanu silnika, na hamowni podwoziowej.
- Analizę spalin na biegu jałowym jak i pod obciążeniem, podczas ruchu pojazdu na hamowni.
- Wymianę oleju i filtrów.
- Diagnostykę i wymianę sond Lambda.
- Naprawa układów zawieszenia.
- Wymianę tarcz i klocków hamulcowych

Czytaj dalej...

Hamownia podwoziowa

eko-car

Jako pierwszy warsztat w Polsce posiadamy hamownię podwoziową firmy V-TECH.

To wysokiej klasy urządzenie służy do pomiarów mocy i momentu obrotowego w samochodach oraz do symulacji jazdy.Dzieki możliwościom tego urządzenia jesteśmy w stanie kontrolować na bieżąco wszelkie poprawki tuningowe i chiptuningu w samochodach.

Co najważniejsze - hamownia służy do precyzyjnego programowania każdej instalacji LPG w samochodach - co nie jest możliwe za pomocą autoadaptacji.

Umożliwiamy również pojedyńcze pomiary mocy na hamowni dla wszyskich zainteresowanych klientów po bardzo atrakcyjnych cenach. Wysoka dokładność i powtarzalność pomiarów gwarantuje rzeczywiste wyniki.

Czytaj dalej...

Instalacje NX

Nitro - to potoczna nazwa systemu dostarczającego do silnika mieszankę podtlenku azotu i benzyny, system ten prawidlowo zastosowany umozliwia prawie dowolny wzrost mocy silnika.Wtrysk podtlenku azotu jest jednym z łatwiejszych sposobów podniesienia mocy silnika. Nawet najprostsze systemy (uruchamiane ręcznie poprzez naciśnięcie guzika) pozwalają znacząco zwiekszyć moc pojazdu, a zaawansowane systemy wyposażone w w progresywne sterowniki wtrysku pozwalają bez problemów kontrolować przyrost mocy w zalężności np od obrotów silnika czy aktualnego biegu.

Jak dziala NITRO?Moc bierze się z efektywnie spalonego paliwa, aby móc spalić więcej paliwa, musimy dostarczyć więcej tlenu do cylindra. Można użyc porównania, że nitro to "chemiczne turbo" - Sprężarka zwiększa ciśnienie w kolektorze dolotowym, automatycznie zwiększając gęstość powietrza czyli ilość tlenu w jednostce objętości, podtlenek azotu pod wpływem wysokiej temperatury w cylindrze rozpada się na tlen (potrzebny do spalenia dodatkowej ilości paliwa) oraz azot (który łagodzi przebieg spalania - zapobiega spalaniu stukowemu). Dodatkową zaletą jest schładzanie powietrza w dolocie - podtlenek jest wtryskiwany w stanie ciekłym, podczas zmiany stanu skupienia na lotny pobiera on duże ilości ciepła z otoczenia, powodując znaczne obniżenie temperatury swieżego ładunku co w efekcie oznacza lepsze napełnianie cylindrów.


Dla kogo jest system nitro?Dla wszystkich, którzy chcą znacząco, a możliwe bezinwazyjnie i relatywnie tanio podnieść moc swojego samochodu. Nie jest to najlepsze rozwiązanie do wyścigów długodystansowych czy innych rozwiązań permanentnie wykorzystujących dużą moc.
Gdzie można zatankować nitro?Wiele firm zajmujących się tuningiem posiada stację tankowania butli podtlenkiem, my oczywiście zaliczamy się do grona tych firm.

Instalacje gazowe

W dzisiejszych czasach auta zasilane na gaz są stosunkowo popularne, jednak nie zawsze tak było. Nasza firma jako jedna z pierwszych na polskim rynku zaczęła się zajmować zakładaniem systemów umożliwiających stosowanie alternatywnego paliwa, jakim jest auto gaz.

Początki przedsiębiorstwa EKO-CAR z Jastrzębia Zdroju sięgają 1992 roku, kiedy to zrealizowaliśmy pierwsze zlecenie montażu LPG. Od tego czas wykonaliśmy tysiące zamówień nie tylko ze Śląska, ale także z całej Polski, a także Niemiec, Czech, Luksemburga czy Holandii.

Jesteśmy dumni, że od początku proponowaliśmy naszym klientom wyłącznie ekologiczne i ekonomiczne instalacje, przyczyniając się pośrednio do ograniczenia zanieczyszczenia środowiska.

Dzięki tak wieloletniej działalności zyskaliśmy nie tylko niezwykle bogate doświadczenie i kwalifikacje, ale także niebywałe zaufanie wśród klientów. To z kolei sprawia, że często trafiają do nas limuzyny i auta luksusowe. Ich właścicielom bowiem zależy na tym, by montowane instalacje gazowe LPG były bezpieczne i niezawodne.

Aby zapewnić najlepsze efekty naszej pracy, wyposażyliśmy nasz warsztat w profesjonalne urządzenia diagnostyczne oraz pomiarowe, pozwalające na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń

Proponujemy między innymi montaż LPG, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, bieżące naprawy, usuwanie usterek po innych wykonawcach instalacji gazowych i wiele innych.

Jeśli zastanawiasz się, czy zdecydować się na auto gaz, zgłoś się do nas! Doradzimy odpowiednie rozwiązanie, a także rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

nasi partnerzy

eko-car
eko-car
eko-car
eko-car

iPKO 63 1020 2472 0000 6702 0157 0514

Projekt i wykonanie Pozycjoner.net

Copyright 2014 by eko-car. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ul. Przemysłowa 21
44-337 Jastrzębie Zdrój woj. śląskie

Skrzynka cng@poczta.onet.pl

Napisz do nas e-maila